do góry
Strona główna / Aktualności

Aktualności

jMcp6hC93xcG3EmfRMniyXrBj8Z5VdaIS61W97yYHQI

O4_gfeHv4Nt87vEl3g_jL6YKDSP17i7qNgABNYkYy3k

TQkW0eWBJykt-cIe57F0zWSV1R6GGrnluJK8rf_t5U4

mTHyEQOOoETM3gtgn8gWjSqK3FTzCtatK6DlvceZSZY

N9Sl316vPXKTvyyDJRTYl-KZNbRrnfebLybW_NLhaUo

We4qYeIVWaYbJ5Ez1Z7Nr7_WeLnP8Dy0GPyiP6OKmXs

Aktualności

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • Następna >
 • Ostatnia »

Przebudowa DK81 w Katowicach - od 27 maja duże zmiany w organizacji ruchu 17 - maj
2019

Na duże zmiany w organizacji ruchu muszą przygotować się zarówno mieszkańcy Katowic, jak i mieszkańcy metropolii, którzy dojeżdżają do Katowic do pracy. Zmiany w organizacji ruchu dotyczyć będą także ruchu tranzytowego przecinającego Katowice. Od kwietnia br. trwa kolejny etap prac przy potężnej przebudowie węzła drogowego - skrzyżowania dróg DK86 oraz DK81 (czyli ul. Pszczyńskiej oraz ul. 73 Pułku Piechoty) w Katowicach.
więcej: Przebudowa DK81 w Katowicach - od 27 maja duże zmiany w organizacji ruchu

Rozstrzygnięcie konkursu BAJKOWE PODRÓŻE Z RYSIEM 16 - maj
2019

BAJKOWE PODRÓŻE Z RYSIEM. Pod takim hasłem odbył się konkurs prac plastycznych zorganizawany dla przedszkolaków przez katowicką straż miejską. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej z maskotką Straży Miejskiej w Katowicach w oparciu o przekaz dydaktyczny zawarty w bajkach składających się na autorski program profilaktyczny "Z bajką bezpieczniej”
więcej: Rozstrzygnięcie konkursu BAJKOWE PODRÓŻE Z RYSIEM

Wraki znikają z ulic, kolejne trafiają na parking strzeżony 15 - maj
2019

Wciąż informujecie nas Państwo o najbardziej uciążliwych katowickich wrakach samochodów, które od miesięcy, a nawet lat rdzewieją na ulicach i parkingach. Straż miejska wciąż odwiedza kolejne zgłaszane przez Państwa miejsca.
więcej: Wraki znikają z ulic, kolejne trafiają na parking strzeżony

Zabawa rodzinna z udziałem straży miejskiej 14 - maj
2019

W sobotę odbył się finał projektu Wielkiej Ligi Czytelników. Też tam byliśmy. Przygotowaliśmy stoisko „Jestem bezpieczny na drodze” na którym młodzi czytelnicy z rodzicami i opiekunami mogli wykazać się kreatywnością rozwiązując hasła promujące bezpieczeństwo. Barwne i pomysłowe stroje uczestników bajkowego spotkania i atmosfera rodzinnej zabawy sprawiły, że wszystkim dopisywały dobre humory. Do zobaczenia za rok!
więcej: Zabawa rodzinna z udziałem straży miejskiej

Michał Szafran i jego Balu zostali najlepszym zespołem patrolowym 09 - maj
2019

Podczas szkolenia zorganizowanego w Bełchatowie przez Polski Związek Instruktorów i Przewodników Psów Służbowych Michał Szafran z katowickiej straży miejskiej i jego czworonożny partner Balu zostali najlepszym zespołem patrolowym
więcej: Michał Szafran i jego Balu zostali najlepszym zespołem patrolowym

Rzucał kamieniami w ludzi i samochody - został zatrzymany przez strażników miejskich 06 - maj
2019

Strażnicy miejscy zatrzymali mężczyznę, który w rejonie Uniwersytetu Śląskiego rzucał kamieniami w zaparkowane samochody i siedzących na ławce ludzi. Sprawą 36-latka zajmują się teraz policjanci
więcej: Rzucał kamieniami w ludzi i samochody - został zatrzymany przez strażników miejskich

Święto Narodowe 3 Maja 2019 w Katowicach 30 - kwi
2019

Uroczysta defilada mundurowych, występ Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” oraz wmurowanie kapsuły czasu – tak w wielkim skrócie zapowiadają się obchody 3 maja w Katowicach. Będą to połączone obchody Święta Konstytucji 3 maja oraz 98. rocznicy wybuchu III Powstania Śląskiego. A 2 maja Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
więcej: Święto Narodowe 3 Maja 2019 w Katowicach

Zmiany w organizacji ruchu 26 - kwi
2019

Kolejna impreza masowa odbędzie się w dniu 2 maja 2019 roku na zmodernizowanym Stadionie Śląskim w Chorzowie. Dlatego ponownie wdrożone zostanie rozwiązanie, które przetestowaliśmy podczas imprez w ubiegłym roku.
więcej: Zmiany w organizacji ruchu

Nie truj, segreguj myśl ekologicznie 19 - kwi
2019

"Nie truj, segreguj- myśl ekologicznie” Pod takim hasłem odbyła się ekologiczna akcja edukacyjna katowickiej Straży Miejskiej z uczniami z Zespołu Szkół nr 6 im . Krystyny Bochenek. Jej celem było uświadomienie zagrożeń, jakie wynikają ze złego gospodarowania odpadami, nie segregowania ich czy spalania w piecach domowych.
więcej: Nie truj, segreguj myśl ekologicznie

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE KOMENDANTA STRAŻY MIEJSKIEJ W KATOWICACH 19 - kwi
2019

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, będzie spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
więcej: ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE KOMENDANTA STRAŻY MIEJSKIEJ W KATOWICACH
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • Następna >
 • Ostatnia »

2019 Straż Miejska Katowice

Projektowanie stron: IntraCOM.pl

Podczas kontroli pieca w domu przy ulicy Uniczowskiej doszło do groźnej sytuacji – będący na wyposażeniu strażników detektor gazów zasygnalizował pięciokrotne przekroczenie tlenku węgla