do góry
Strona główna / Aktualności

Aktualności

jMcp6hC93xcG3EmfRMniyXrBj8Z5VdaIS61W97yYHQI

O4_gfeHv4Nt87vEl3g_jL6YKDSP17i7qNgABNYkYy3k

TQkW0eWBJykt-cIe57F0zWSV1R6GGrnluJK8rf_t5U4

mTHyEQOOoETM3gtgn8gWjSqK3FTzCtatK6DlvceZSZY

N9Sl316vPXKTvyyDJRTYl-KZNbRrnfebLybW_NLhaUo

We4qYeIVWaYbJ5Ez1Z7Nr7_WeLnP8Dy0GPyiP6OKmXs

Aktualności

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • Następna >
 • Ostatnia »

ŁAM BARIERY- NIE PRZEPISY 14 - gru
2019

Funkcjonariusze katowickiej Straży Miejskiej po raz kolejny czynnie włączyli się w realizację projektu „Miejska Dżungla” prowadzonego przez Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Katowice.
więcej: ŁAM BARIERY- NIE PRZEPISY

Ruszyły kontrole z wykorzystaniem drona 22 - lis
2019

Sezon grzewczy rozpoczęty, a wraz z nim katowicka Straż Miejska przeprowadza kontrole z wykorzystaniem drona. Funkcjonariusze sprawdzają czym mieszkańcy palą w piecach i kominkach.
więcej: Ruszyły kontrole z wykorzystaniem drona

Pomoc dla osób bezdomnych 07 - lis
2019

Katowicka straż miejska prowadzi regularne kontrole tych miejsc, w których mogą przebywać osoby bezdomne. Osoby te informowane są o możliwości skorzystania z pomocy w placówkach i noclegowniach, udzielających wsparcia potrzebującym.
więcej: Pomoc dla osób bezdomnych

Akcja "Znicz 2019" 30 - paź
2019

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych katowicka Straż Miejska wzorem lat ubiegłych prowadzi działania prewencyjne w rejonie nekropolii na terenie miasta Katowice. Strażnicy całą dobę patrolują okolice cmentarzy, a podczas nocnych służb używają noktowizorów, które są na wyposażeniu katowickiej Straży Miejskiej
więcej: Akcja "Znicz 2019"

Spotkajmy się na katowickim Rynku 22 - paź
2019

Już w najbliższy poniedziałek, 28 października o godzinie 18:00 funkcjonariusze katowickiej Straży Miejskiej wspólnie z Komendą Miejską Policji, Wojewódzkim Inspektoratem Transportu Drogowego oraz Zarządem Transportu Metropolitalnego w Katowicach przeprowadzą akcję prewencyjną, której celem jest zmniejszenie ilości zdarzeń drogowych z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego.
więcej: Spotkajmy się na katowickim Rynku

Strażnicy miejscy ujęli złodzieja 10 - paź
2019

W ubiegłym tygodniu katowiccy strażnicy miejscy ujęli mężczyznę który dokonał kradzieży w kilku sklepach. Wśród jego łupów znajdowały się buty, koszulki, książki, artykuły kosmetyczne i spożywcze. Wszystko ukryte było pod kurtką złodzieja.
więcej: Strażnicy miejscy ujęli złodzieja

V edycja „Gier terenowych ze strażą miejską” za nami. 08 - paź
2019

26 i 27września 2019r. Ośrodek Wypoczynkowy „Bolina” w katowickim Janowie. Piękna, słoneczna pogoda. Radiowozy katowickiej straży miejskiej, policji oraz wóz strażacki. Przechodnie zastanawiają się co tutaj będzie się działo ? A działo się sporo.
więcej: V edycja „Gier terenowych ze strażą miejską” za nami.

ZOSTAŃ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM 03 - paź
2019

Interesujesz się bezpieczeństwem publicznym? Chcesz pomagać lokalnej społeczności? Nie boisz się wymagającej i odpowiedzialnej pracy? Szukasz stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę? Komendant Straży Miejskiej w Katowicach Paweł Szeląg uruchomił nabór do pracy w naszej jednostce ( 6 etatów).
więcej: ZOSTAŃ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM

Strażnicy miejscy na V Dniach Energii Miasta Katowice 23 - wrz
2019

Co to jest smog? Dlaczego powinniśmy dbać o czyste powietrze? Jak uzyskać dofinansowanie na zmianę systemu ogrzewania? Do tego koncert orkiestry górniczej i bezpłatne wycieczki. W sobotę 21 września odbyły się V Dni Energii Miasta Katowice, w których jak co roku uczestniczyli strażnicy miejscy.
więcej: Strażnicy miejscy na V Dniach Energii Miasta Katowice

Strażnicy miejscy namierzyli truciciela 19 - wrz
2019

Strażnicy miejscy skontrolowali posesję i ujawnili proceder nielegalnego spalania odpadów. W piecu funkcjonariusze z Zespołu ds. Ochrony Środowiska znaleźli m.in. spalony plastik
więcej: Strażnicy miejscy namierzyli truciciela
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • Następna >
 • Ostatnia »

2019 Straż Miejska Katowice

Projektowanie stron: IntraCOM.pl

Podczas kontroli pieca w domu przy ulicy Uniczowskiej doszło do groźnej sytuacji – będący na wyposażeniu strażników detektor gazów zasygnalizował pięciokrotne przekroczenie tlenku węgla