Straż Miejska w Katowicach- strona główna
  • język migowy
  • english version
Strona główna / Aktualności

Aktualności

Strażniczka na Mistrzostwach Świata w Tokio

2013-05-10, Piątek

W Mistrzostwach Świata w Karate Kyokushin, które odbyły się w dniach 26-28 kwietnia br. w Tokio brali udział najlepsi zawodnicy z całego świata. W tym prestiżowym gronie znalazła się także nasza koleżanka, strażnik Anna Mały, ktora reprezentowała Polskę w kategorii -65 kg.  Zawody stały na bardzo wysokim poziome.
To, że jest nie tylko piękna, ale i utalentowana Ania udowodniła już w ubiegły roku, kiedy to w Budapeszcie zdobyła tytuł wicemistrzyni Europy.  Biorąc udział w Mistrzostwach Świata potwierdziła tylko swój profesjonalizm i determinację. Przygotowanie do tych prestiżowych zawodów trwały kilka miesięcy, podczas których Ania wylewała wiele litrów potu na treningach.
Na co dzień strażnik Anna Mały pełni służbę w Zespole Interwencyjnym katowickiej Straży Miejskiej. Karate, z którym jest związana od 1997 roku jest jej największą pasją w życiu, która bardzo przydaje się w pracy. Dzięki treningom szybciej reaguje, jest silna i zdecydowana. Ania zapewnia, że ma już kolejne plany związane z jej pasją, zatem życzymy dalszych sukcesów.

lista aktualności

2023 © Straż Miejska Katowice

Projektowanie stron: IntraCOM.pl

do góry