do góry
Strona główna / Aktualności

Aktualności

jMcp6hC93xcG3EmfRMniyXrBj8Z5VdaIS61W97yYHQI

O4_gfeHv4Nt87vEl3g_jL6YKDSP17i7qNgABNYkYy3k

TQkW0eWBJykt-cIe57F0zWSV1R6GGrnluJK8rf_t5U4

mTHyEQOOoETM3gtgn8gWjSqK3FTzCtatK6DlvceZSZY

N9Sl316vPXKTvyyDJRTYl-KZNbRrnfebLybW_NLhaUo

We4qYeIVWaYbJ5Ez1Z7Nr7_WeLnP8Dy0GPyiP6OKmXs

Aktualności

Zawsze jesteście blisko ludzi Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej "Mocni Razem" dziękujemy za maseczki.

2020-04-22, Środa
 

Przedstawiamy Wam Monikę i Karolinę mózgi całej operacji pod hasłem "Szyjemy maseczki dla dzielnicy". Dziewczyny w domowej odsłonie, w akcję włożyły dużo serca, energii i czasu. Dziękujemy za przekazane maseczki. 

 

Dzisiaj dla Was wszystkich miła niespodzianka -podziękowanie od Straży Miejskiej w Katowicach za przekazanie uszytych maseczek.

 

Dziękujemy wszystkim szyjącym za poświęcony czas i olbrzymie zaangażownie. Brawo dla WAS. Dzięki Waszemu wsparciu maseczki dotarły do mieszkańców Szopienic , Burowca i Zawodzia - uczestników realizowanych przez Was projektów oraz do Ochotnicza Straż Pożarna w Katowicach - Szopienicach, Straż Miejska w Katowicach, Ziko Uroda i Zdrowie w Zawodziu, Parafia pw. Opatrzności Bożej w Katowicach-Zawodziu. Kolejny raz pokazaliście, że jesteśmy Mocni Razem.. Razem możemy wesprzeć innych. Dziękujemy Ola Sojka za piękny zdjęciowy kolaż.


żródło Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej "Mocni Razem"

 

lista aktualności

2019 Straż Miejska Katowice

Projektowanie stron: IntraCOM.pl

Podczas kontroli pieca w domu przy ulicy Uniczowskiej doszło do groźnej sytuacji – będący na wyposażeniu strażników detektor gazów zasygnalizował pięciokrotne przekroczenie tlenku węgla