Straż Miejska w Katowicach- strona główna
  • język migowy
  • english version
Strona główna / Aktualności

Aktualności

ZOSTAŃ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM

2019-10-03, Czwartek
 

 

Interesujesz się bezpieczeństwem publicznym? Chcesz pomagać lokalnej społeczności? Nie boisz się wymagającej i odpowiedzialnej pracy? Szukasz stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę? Komendant Straży Miejskiej w Katowicach uruchomił nabór do pracy w naszej jednostce  - mamy 32 etaty.

 

Wymagamy: polskiego obywatelstwa, ukończonego 21 roku życia, wykształcenia co najmniej średniego, nienagannej opinii, uregulowanego stosunku do służby wojskowej, dobrej sprawności fizycznej oraz niekaralności sądowej.

 

Jeśli posiadasz te wymagania, to zapraszamy Cię do wstąpienia w szeregi katowickich strażników miejskich.

 

Praca w Straży Miejskiej w Katowicach jest pracą dla społeczeństwa. Jest zadaniem trudnym i wyczerpującym . Wymaga  Twojego zaangażowania, odpowiedzialności i uczciwości. Przyszli funkcjonariusze będą się uczyć sposobów podejmowania interwencji, wezmą również udział w szkoleniu podstawowym, którego celem będzie m.in.  umiejętność zachowania się w ekstremalnych sytuacjach oraz poznanie zagadnień prawa.

 

Co oferujemy?

stabilne zatrudnienie,

wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2.940,00 zł

dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) uzależniony od posiadanego stażu pracy,

pierwsza umowa zawarta na czas określony trwający 12 miesięcy, w czasie której aplikant przechodzi obowiązkowe szkolenie podstawowe  w ramach adaptacji zawodowej - po roku zatrudnienia i pozytywnie zdanym egzaminie kończącym szkolenie możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony i awans na stanowisko młodszego strażnika z wynagrodzeniem zasadniczym 3.215,00 zł brutto

możliwość dalszych awansów,

dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „13-tka”,

bezpłatne szkolenia,

świadczenia socjalne,

preferencyjne ubezpieczenia grupowe,

bezpłatne zajęcia z taktyk interwencji.

Aby poznać z bliska swoją przyszłą pracę, będziesz odbywał/ła praktykę w patrolach Straży Miejskiej.

 

Oferty pracy wraz z dokumentami należy składać w zamkniętej kopercie, opisanej imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu kontaktowego osoby składającej ofertę wraz z adnotacją:

„Nabór nr KS.110.3.2021 z dnia 1 października 2021 r. na stanowisko urzędnicze: strażnik miejski - aplikant Straży Miejskiej w Katowicach” u dyżurnego Straży Miejskiej w Katowicach, przy ul. Żelaznej 18, w godz. 6.00 - 16.00, we wszystkie dni tygodnia, w nieprzekraczalnym terminie do 18 października 2021r.. 

 

Szczegółowych informacji udziela również Zespól Kadr i Szkolenia pod numerem telefonu 32-494- 02 06

Dokumenty do pobrania https://bip.strazmiejska.katowice.pl/menu-podmiotowe/ogloszenia-o-naborze zakładka STRAŻNIK WRZESIEŃ 2021

 

Pomoc niesiona mieszkańcom Katowic, czuwanie nad spokojem i porządkiem publicznym w mieście to  honor i zaszczyt . Jako funkcjonariusz będziesz dbać o bezpieczeństwo i chronił porządku  w stolicy naszego region

lista aktualności

2023 © Straż Miejska Katowice

Projektowanie stron: IntraCOM.pl

do góry