Straż Miejska w Katowicach- strona główna
  • język migowy
  • english version
Strona główna / Aktualności

Aktualności

Piknik z Bebokiem

2024-03-27, Środa
W Katowicach trwała kolejna edycja spotkań edukacyjno-rozrywkowych z bebokiem Rajdusiem. Była to okazja do wspólnej zabawy, ale przede wszystkim, można było zdobyć garść wiedzy i cennych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Cykl pikników z bebokiem Rajdusiem to projekt, który jest skierowany do mieszkańców Katowic, a jego celem jest utrwalenie dobrych wzorców i nawyków. Partnerami wydarzenia są jednostki odpowiedzialne za bezpieczeństwo w mieście - w tym m.in. komenda policji, straż pożarna, Straż Miejska, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, a także centrum powiadamiania ratunkowego. Na co dzień pomagają mieszkańcom, niejednokrotnie, ratując im życie i zdrowie, a na piknikach dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Na naszym stoisku prowadziliśmy konkursy i zagadki dla najmłodszych.

Przy okazji dobrej rozrywki, miłego spędzania czasu, wspólnych gier i konkursów, uczestnikom pikników staraliśmy się przekazać cenną wiedzę. Bezpieczeństwo na drogach jest naszym wspólnym dobrem i wszyscy możemy na tym skorzystać. Potrzebna jest do tego edukacja od najmłodszych lat. To jest wiedza, która może uratować życie!

Wydarzenie powstało z inicjatywy Teamu Rajdowego braci Szeja i Urzędu Miasta Katowice.

Zobaczcie zdjęcia! 

lista aktualności

2024 © Straż Miejska Katowice

Projektowanie stron: IntraCOM.pl

do góry