Straż Miejska w Katowicach- strona główna
  • język migowy
  • english version
Strona główna / Dla mieszkańców / System ograniczonego ruchu na ul. Mariackiej, Stanisława i Andrzeja Mielęckiego

System ograniczonego ruchu na ul. Mariackiej, Stanisława i Andrzeja Mielęckiego

Straż Miejska w Katowicach informuję, iż z dniem 1 stycznia 2022 r. zaprzestaje wydawania zaświadczeń na wjazd do Strefy Ograniczonego Ruchu ograniczonej ulicami Dworcową, Mariacką, Mielęckiego oraz Stanisława w Katowicach, uprawniających do wjazdu na ten obszar pojazdów o masie do 3,5 tony, w celu dojazdu do nieruchomości (miejsca garażowania).

Zgodnie z Zarządzeniem nr 1497/2021 Prezydenta Miasta Katowice z dnia 24 lutego 2021r w sprawie upoważnienia Komendanta Straży Miejskiej w Katowicach do obsługi systemu ruchu zlokalizowanego w Strefie Ograniczonego Ruchu Miasta Katowice, jako wydający zaświadczenia na wjazd został wskazany Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach, z siedzibą w Katowicach, ul. Kantorówny 2a.

Wnioski o wydawanie zaświadczeń prosimy kierować do Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Katowicach co najmniej na miesiąc przed upływem terminu posiadanego aktualnie zaświadczenia:
(do pobrania na stronie:https://www.mzum.katowice.pl/content/faq-10

  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Kategoria: System ograniczonego ruchu na ul. Mariackiej [ 2 ]
Podanie_o_zaswiadczenie_na_wjazd NOWE.pdf Podanie_o_zaswiadczenie_na_wjazd NOWE.pdf 21-11-16 13:23 151.28KB Podanie_o_zaswiadczenie_na_wjazd NOWE.pdf pobierz
Wniosek - Strefa Ograniczonego Ruchu - Klauzula informacyjna (SM)pdf.pdf Wniosek - Strefa Ograniczonego Ruchu - Klauzula informacyjna (SM)pdf.pdf 21-09-15 09:07 125.87KB Wniosek - Strefa Ograniczonego Ruchu - Klauzula informacyjna (SM)pdf.pdf pobierz

2023 © Straż Miejska Katowice

Projektowanie stron: IntraCOM.pl

do góry