do góry
Strona główna / Aktualności

Aktualności

jMcp6hC93xcG3EmfRMniyXrBj8Z5VdaIS61W97yYHQI

O4_gfeHv4Nt87vEl3g_jL6YKDSP17i7qNgABNYkYy3k

TQkW0eWBJykt-cIe57F0zWSV1R6GGrnluJK8rf_t5U4

mTHyEQOOoETM3gtgn8gWjSqK3FTzCtatK6DlvceZSZY

N9Sl316vPXKTvyyDJRTYl-KZNbRrnfebLybW_NLhaUo

We4qYeIVWaYbJ5Ez1Z7Nr7_WeLnP8Dy0GPyiP6OKmXs

Aktualności

Łam bariery, nie przepisy!!! 15 - gru
2012

Funkcjonariusze katowickiej Straży Miejskiej po raz kolejny czynnie włączyli się w realizację projektu „Miejska Dżungla” prowadzonego przez Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Katowice.
więcej: Łam bariery, nie przepisy!!!

Kto wylewał ścieki do potoku? 14 - gru
2012

Funkcjonariusze z Zespołu ds. Komunalnych w wyniku przeprowadzonych czynności wyjaśniających uzyskali odpowiedź na powyższe pytanie oraz ukarali osobę odpowiedzialną za ten proceder.
więcej: Kto wylewał ścieki do potoku?

Ciemny wyciek przedostał się do Kłodnicy 01 - gru
2012

Wczoraj, 30 listopada br. w godzinach porannych dyżurny katowickiej Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie o groźnie wyglądającym wycieku na rzece Kłodnica.
więcej: Ciemny wyciek przedostał się do Kłodnicy

Wpadka nieletnich złodziei 29 - lis
2012

Katowiccy strażnicy miejscy ujęli dwóch 16-latków, którzy w jednej z południowych dzielnic naszego miasta dokonali kradzieży metalowych przedmiotów należących do Zakładu Zieleni Miejskiej.
więcej: Wpadka nieletnich złodziei

Octavia wbita w barierki 23 - lis
2012

Lekceważenie przepisów, a także niedostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych to często przyczyny zaistniałych na naszych drogach wypadków. Do jednego z nich doszło dzisiaj na DK 86 w kierunku Sosnowca.
więcej: Octavia wbita w barierki

Akcja „Liście" 16 - lis
2012

Każdego roku ogromnym zainteresowaniem cieszy się jesienna akcja „Liść”, w ramach której Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Katowicach umożliwia swoim klientom bezpłatne wywożenie zalegających na ich posesjach liści.
więcej: Akcja „Liście"

Utrudnienia w ruchu w dniu 11 listopada 07 - lis
2012

Straż Miejska w Katowicach informuje wszystkich zmotoryzowanych, iż w związku z obchodami Narodowego Święta Niepodległości, w dniu 11 listopada br. obowiązywać będzie czasowa reorganizacja ruchu.
więcej: Utrudnienia w ruchu w dniu 11 listopada

Przechodził i ukradł rower 05 - lis
2012

Okazja czyni złodzieja. To stare, ale jakże prawdziwe przysłowie. Codziennie można spotkać przykłady nierozważnych zachowań, które to tworzą okazję do działań potencjalnych złodziei.
więcej: Przechodził i ukradł rower

Bez zezwoleń składowali odpady 25 - paź
2012

Każde przedsiębiorstwo zajmujące odbiorem i składowaniem odpadów komunalnych musi posiadać odpowiednie zezwolenie na prowadzenie takiej działalności.
więcej: Bez zezwoleń składowali odpady

(Nie)czynna oczyszczalnia 19 - paź
2012

Oczyszczalnie ścieków z założenia mają służyć ochronie środowiska oraz chronić zasoby czystej wody przed skażeniem czy zanieczyszczeniem.
więcej: (Nie)czynna oczyszczalnia

2019 Straż Miejska Katowice

Projektowanie stron: IntraCOM.pl

Podczas kontroli pieca w domu przy ulicy Uniczowskiej doszło do groźnej sytuacji – będący na wyposażeniu strażników detektor gazów zasygnalizował pięciokrotne przekroczenie tlenku węgla