do góry
Strona główna / Aktualności

Aktualności

jMcp6hC93xcG3EmfRMniyXrBj8Z5VdaIS61W97yYHQI

O4_gfeHv4Nt87vEl3g_jL6YKDSP17i7qNgABNYkYy3k

TQkW0eWBJykt-cIe57F0zWSV1R6GGrnluJK8rf_t5U4

mTHyEQOOoETM3gtgn8gWjSqK3FTzCtatK6DlvceZSZY

N9Sl316vPXKTvyyDJRTYl-KZNbRrnfebLybW_NLhaUo

We4qYeIVWaYbJ5Ez1Z7Nr7_WeLnP8Dy0GPyiP6OKmXs

Aktualności

Zabawa rodzinna z udziałem straży miejskiej

2019-05-14, Wtorek
 

W sobotę odbył się finał projektu Wielkiej Ligi Czytelników. Też tam byliśmy. Przygotowaliśmy stoisko „Jestem bezpieczny na drodze”  na którym młodzi czytelnicy z rodzicami i opiekunami  mogli wykazać się kreatywnością rozwiązując  hasła promujące bezpieczeństwo. Barwne i pomysłowe stroje uczestników bajkowego spotkania i atmosfera rodzinnej zabawy sprawiły, że wszystkim dopisywały dobre humory. Do zobaczenia za rok!

 

Stowarzyszenie „Wielka Liga” zaprosiło rodziców, dzieci, dziadków oraz wszystkich, którzy lubią bawić się w rodzinnym gronie na Wielką Zabawę Rodzinną.

 

Na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach czekało na rodziny mnóstwo atrakcji. Jedną z nich był „Korowód bajkowych postaci”, który poprowadził doświadczony wodzirej. Zgrane rodziny uczestniczyły w zabawie „Rodzina na medal”. W jej trakcie drużyny rodzinne wykonywały różne zadania przygotowane przez różne instytucje . Stanowisko profilaktyczne katowickiej straży miejskiej cieszyło się dużym powodzeniem.

 

Do zadania przygotowanego przez strażniczki  zgłosiło kilkadziesiąt rodzin.

 

Atmosfera rodzinnej zabawy sprawiły, że wszystkim dopisywały dobre humory. Do zobaczenia za rok!

lista aktualności

2019 Straż Miejska Katowice

Projektowanie stron: IntraCOM.pl

Podczas kontroli pieca w domu przy ulicy Uniczowskiej doszło do groźnej sytuacji – będący na wyposażeniu strażników detektor gazów zasygnalizował pięciokrotne przekroczenie tlenku węgla