do góry
Strona główna / Aktualności

Aktualności

jMcp6hC93xcG3EmfRMniyXrBj8Z5VdaIS61W97yYHQI

O4_gfeHv4Nt87vEl3g_jL6YKDSP17i7qNgABNYkYy3k

TQkW0eWBJykt-cIe57F0zWSV1R6GGrnluJK8rf_t5U4

mTHyEQOOoETM3gtgn8gWjSqK3FTzCtatK6DlvceZSZY

N9Sl316vPXKTvyyDJRTYl-KZNbRrnfebLybW_NLhaUo

We4qYeIVWaYbJ5Ez1Z7Nr7_WeLnP8Dy0GPyiP6OKmXs

Aktualności

Wyrzucał śmieci. Sam wszystko posprzątał

2018-01-05, Piątek

 

 

Strażnicy miejscy  namierzyli właściciela śmieci, które zostały wyrzucone w rejonie ulicy Obrońców Westerplatte .  Mężczyzna zanim zgłosił się do siedziby straży, posprzątał śmieci i zawiózł je do punktu zbiórki odpadów.

 

Właściciel poremontowych odpadów znalezionych w pobliżu ulicy Obrońców Westerplatte został szybko zidentyfikowany. Mężczyzna  myślał prawdopodobnie, że wyrzucone przez niego śmieci w cudowny sposób znikną, a tymczasem tak się nie stało.

 

Okazało się, że trzydziestolatek jest pracownikiem jednej z przemyskich firm. Strażnicy skontaktowali się telefonicznie  z szefostwem i opowiedzieli o całym zdarzeniu.

 

Prezes  firmy zareagował natychmiast. Obiecał, że jego pracownik w ciągu kilku dni zgłosi się do siedziby straży. Zanim jednak przyszedł posprzątał swoje śmieci i zawiózł je do gminnego punktu zbiórki odpadów  przy ulicy Milowickiej.

 

Już podczas przesłuchania pokazał strażnikom dokumenty potwierdzające przekazanie odpadów. Został ukarany mandatem w kwocie 300 zlotych.

lista aktualności
Podczas kontroli pieca w domu przy ulicy Uniczowskiej doszło do groźnej sytuacji – będący na wyposażeniu strażników detektor gazów zasygnalizował pięciokrotne przekroczenie tlenku węgla