do góry
Strona główna / Aktualności

Aktualności

jMcp6hC93xcG3EmfRMniyXrBj8Z5VdaIS61W97yYHQI

O4_gfeHv4Nt87vEl3g_jL6YKDSP17i7qNgABNYkYy3k

TQkW0eWBJykt-cIe57F0zWSV1R6GGrnluJK8rf_t5U4

mTHyEQOOoETM3gtgn8gWjSqK3FTzCtatK6DlvceZSZY

N9Sl316vPXKTvyyDJRTYl-KZNbRrnfebLybW_NLhaUo

We4qYeIVWaYbJ5Ez1Z7Nr7_WeLnP8Dy0GPyiP6OKmXs

Aktualności

TWÓJ STRAŻNIK MIEJSKI - wyszukiwarka dzielnicowych

2019-12-16, Poniedziałek
 

Szanowni Państwo. W internecie jest wielu liderów na rynku wyszukiwarek. Z tym stwierdzeniem nie sposób się nie zgodzić. Nie można jednak powiedzieć, że to jedyne dostępne rozwiązanie. Konkurencja istnieje i konsekwentnie rozwija swoje produkty. Warto znać alternatywy – zwłaszcza te lokalne. Straż Miejska w Katowicach dysponuje wyszukiwarką TWÓJ STRAŻNIK MIEJSKI.

 

Straż Miejska w Katowicach ma swoich dzielnicowych. Dzielnicowy działa  na obszarze dzielnic tworzących jeden z 30 rejonów miasta. Czym dokładnie zajmują się dzielnicowi? Jak i gdzie ich znaleźć?

 

Właśnie tutaj https://www.strazmiejska.katowice.pl/aktualnosci/index/Znasz-swojego-dzielnicowego/idn:500.html

Wystarczy wpisać frazę nazwy katowickiej ulicy i kliknąć wyszukaj. Z dzielnicowymi łatwo się już  wtedy skontaktować i zgłosić problem. Wystarczy telefon.

 

Głównymi zadaniami strażników dzielnicowych jest dbanie o czystość i porządek na swojej dzielnicy, stała współpraca z jednostkami pomocniczymi, spółdzielniami, wspólnotami mieszkaniowymi, szkołami i innymi instytucjami. Strażnik dzielnicowy jest gospodarzem terenu nad którym sprawuje swoją opiekę. Chcemy aby był  osobą znaną mieszkańcom. Obecnie w Straży Miejskiej w Katowicach  jest 30 strażników dzielnicowych. Każdy z mieszkańców może bezpośrednio skontaktować się ze swoim dzielnicowym, ponieważ każdy ze strażników posiada telefon komórkowy, którego numer dostępny jest na stronie internetowej straży miejskiej w Katowicach.

 

Strażnicy dzielnicowi najlepiej znają problemy osiedla czy danej ulicy. Ich zadaniem jest uczestniczenie w życiu katowickich dzielnic. Wyzwań w tej pracy nie brakuje, bo zwykle każde osiedle, każda ulica  ma swoje własne sprawy i problemy. W jednym są to np. nieprawidłowo zaparkowane samochody, w innym zaśmiecone działki, a w jeszcze innym – zakłócanie porządku.

 

TWÓJ STRAŻNIK MIEJSKI

https://www.strazmiejska.katowice.pl/aktualnosci/index/Znasz-swojego-dzielnicowego/idn:500.html

lista aktualności

2019 Straż Miejska Katowice

Projektowanie stron: IntraCOM.pl

Podczas kontroli pieca w domu przy ulicy Uniczowskiej doszło do groźnej sytuacji – będący na wyposażeniu strażników detektor gazów zasygnalizował pięciokrotne przekroczenie tlenku węgla