Strona główna/Aktualności/

Skuteczny monitoring. Namierzeni sprawcy wybroczeń


21.04.2026

Dzięki czujności dyżurnej straży miejskiej funkcjonariusze z patrolu interwencyjnego przeprowadzili skuteczne interwencje

W niedzielę około 4.oo, przed katowickiemu dworcem kamera monitoringu namierzyła mężczyznę pijącego piwo. Informacja  została przekazana do patrolu. Funkcjonariusze natychmiast pojawili się na miejscu. Sprawca wykroczenia został ukarany mandatem.

Kilkadziesiąt minut później kamera na rynku zarejestrowała grupę młodych mężczyzn. Jeden z nich postanowił się ochłodzić. Rozebrał się do naga i wskoczył do sztucznej rawy. Po zażytej kąpieli czekali na niego młodzieńca strażnicy miejscy. Młodzieniec za nieobyczajny wybryk został ukarany mandatem

do góry