do góry
Strona główna / Aktualności

Aktualności

jMcp6hC93xcG3EmfRMniyXrBj8Z5VdaIS61W97yYHQI

O4_gfeHv4Nt87vEl3g_jL6YKDSP17i7qNgABNYkYy3k

TQkW0eWBJykt-cIe57F0zWSV1R6GGrnluJK8rf_t5U4

mTHyEQOOoETM3gtgn8gWjSqK3FTzCtatK6DlvceZSZY

N9Sl316vPXKTvyyDJRTYl-KZNbRrnfebLybW_NLhaUo

We4qYeIVWaYbJ5Ez1Z7Nr7_WeLnP8Dy0GPyiP6OKmXs

Aktualności

Rzucał kamieniami w ludzi i samochody - został zatrzymany przez strażników miejskich

2019-05-06, Poniedziałek
 

Strażnicy miejscy zatrzymali  mężczyznę, który w rejonie Uniwersytetu Śląskiego rzucał kamieniami w zaparkowane samochody i siedzących na ławce ludzi. Sprawą 36-latka zajmują się teraz policjanci.

 

Strażnicy miejscy patrolującu ulicę Pańki zdobyli informacje o mężczyźnie, który z okolicy ulic Wodnej/Górnika rzuca kamieniami w zaparkowane  na parkingu Uniwerytetu Śląskiego samochody i siedzących na ławce ludzi.

 

Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce. Sprawca, którym okazał się nim 36-letni mężczyzna bez stałego miejsca zameldowania został zatrzymany.  

 

Po zatrzymaniu sprawcy, do strażników podszeł z raną głowy mężczyzna, który poinfortmował, że został uderzony przez zatrzymanego kamieniem.

 

"Poszkodowanemu udzieliliśmy pomocy przedmedycznej zakładjąc na głowę opatrunek, wezwaliśmy też pogotowie ratunkowe" relacjonuje jednen ze strażników.

 

Ranny został przewieziony do szpitala na specjalityczne badania, a sprawca został przekazany patrolowi policji.

 

 

 

lista aktualności

2019 Straż Miejska Katowice

Projektowanie stron: IntraCOM.pl

Podczas kontroli pieca w domu przy ulicy Uniczowskiej doszło do groźnej sytuacji – będący na wyposażeniu strażników detektor gazów zasygnalizował pięciokrotne przekroczenie tlenku węgla