do góry
Strona główna / Aktualności

Aktualności

jMcp6hC93xcG3EmfRMniyXrBj8Z5VdaIS61W97yYHQI

O4_gfeHv4Nt87vEl3g_jL6YKDSP17i7qNgABNYkYy3k

TQkW0eWBJykt-cIe57F0zWSV1R6GGrnluJK8rf_t5U4

mTHyEQOOoETM3gtgn8gWjSqK3FTzCtatK6DlvceZSZY

N9Sl316vPXKTvyyDJRTYl-KZNbRrnfebLybW_NLhaUo

We4qYeIVWaYbJ5Ez1Z7Nr7_WeLnP8Dy0GPyiP6OKmXs

Aktualności

Pijany opiekował się dziećmi. Zatrzymała go straż miejska

2018-08-13, Poniedziałek

Strażnicy miejscy zatrzymali i przekazali policjantom pijanego mężczyznę ,który opiekował się dwójka małych dzieci. Miał w wydychanym powietrzu prawie 3 promile alkoholu.

 

Na przystanku tramwajowym w rejonie rynku strażnicy miejscy zauważali siedzącą na ławce dwójkę małych dzieci. Obok nich siedział mężczyzna. Na widok funkcjonariuszy mężczyzna wstał.

 

„Miał poważne problemy z utrzymaniem równowagi, a przebywająca w jego towarzystwie dziewczynka wystraszyła się i zaczęła płakać” – relacjonuje strażniczka miejska.

 

W związku z jego zachowaniem – mężczyzna stawał się agresywny i podejrzeniem, że może być pijany i w takim stanie opiekuje się dziećmi strażnicy wezwali policjantów.

 

Ponieważ mężczyzna próbował się oddalić pozostawiając dzieci, strażnicy miejscy zatrzymali go.

 

Po kilku minutach przyjechali policjanci, którzy zbadali jego stan trzeźwości. Okazało się, że 28-latek ma w organiźmie prawie 3 promile alkoholu.

 

Podczas interwencji strażniczka miejska opiekowała się 4-letnim chłopcem i 3-letnią dziewczynką, a mężczyzna cały czas wykrzykiwał, że uniemożliwia się mu odwiezienie dzieci do domu.

 

Pijany opiekun maluchów trafił do izby wytrzeźwień, a dzieci zabrała poinformowana o zdarzeniu matka.

lista aktualności

2019 Straż Miejska Katowice

Projektowanie stron: IntraCOM.pl

Podczas kontroli pieca w domu przy ulicy Uniczowskiej doszło do groźnej sytuacji – będący na wyposażeniu strażników detektor gazów zasygnalizował pięciokrotne przekroczenie tlenku węgla