Straż Miejska w Katowicach- strona główna
  • język migowy
  • english version
Strona główna / Aktualności

Aktualności

jMcp6hC93xcG3EmfRMniyXrBj8Z5VdaIS61W97yYHQI

O4_gfeHv4Nt87vEl3g_jL6YKDSP17i7qNgABNYkYy3k

TQkW0eWBJykt-cIe57F0zWSV1R6GGrnluJK8rf_t5U4

mTHyEQOOoETM3gtgn8gWjSqK3FTzCtatK6DlvceZSZY

N9Sl316vPXKTvyyDJRTYl-KZNbRrnfebLybW_NLhaUo

We4qYeIVWaYbJ5Ez1Z7Nr7_WeLnP8Dy0GPyiP6OKmXs

Aktualności

Dzień Dobry. "Tą drogą pragnę złożyć podziękowanie"

2022-04-27, Środa
Dzień Dobry. "Tą drogą pragnę złożyć podziękowanie"
Tak rozpoczyna się e-mail, który wpłynął na skrzynkę pocztową Straży Miejskiej w Katowicach. Jego autorka dziękuje strażnikom za pomoc w naprawieniu uszkodzonej opony swojego auta.
 
Przy sklepie Biedronka na ul. Paderewskiego stwierdziłam, że w samochodzie którym przyjechałam na zakupy złapałam gumę, dla mnie była to katastrofa. Nie potrafiłam sobie poradzić zdjąć koła, zaczęły się problem, z którymi sobie nie potrafiłam poradzić. Przypadkowi przechodnie próbowali pomóc, ale niestety nie dali rady.

W tym momencie pod Biedronkę podjechał patrol straży miejskiej na interwencję. Po wykonaniu czynności służbowych, funkcjonariusze zapytali co się stało i w czym mogą mi pomóc i pomogli. Poświęcili swój czas, a przecież nie musieli, byli w pracy dowieźli mnie z uszkodzonym kołem do wulkanizatora, a potem naprawione już koło strażnik miejski fachowo założył do mojego samochodu.

Odetchnęłam z ulgą, odeszły emocje byłam bardzo wdzięczna funkcjonariuszom za bezinteresowną pomoc. Dlatego chociaż w ten sposób pragnę podziękować tym wspaniałym ludziom. Swoją postawą zadają kłam tym malkontentom, którzy uważają ,że Straż Miejska to tylko mandaty wypisuje.
Raz jeszcze SERDECZNIE DZIĘKUJĘ
Mieszkanka Katowic
lista aktualności

2020 Straż Miejska Katowice

Projektowanie stron: IntraCOM.pl

do góry